Pozrite si posledný Saleziánsky magazín v tomto školskom roku

(Bratislava, 24. júna 2016) – Domka – Združenie saleziánskej mládeže oslavuje tento rok 25 rokov svojej existencie. V 30 strediskách po celom Slovensku ponúka toto občianske združenie mladým ľuďom nielen zmysluplné využitie voľného času, ale najmä priateľské vzťahy, rodinnú atmosféru, možnosť osobného rastu a mnoho ďalšieho. Čo znamená Domka pre mladých, ale aj saleziánov sme sa ich opýtali na narodeninovej oslave, ktorá sa konala na Festivale Lumen v Trnave. Viac v Téme.

Aj farníci z trnavskej Kopánky mali možnosť bližšie sa oboznámiť s postavou Božieho služobníka dona Titusa Zemana. V polovici júna sa vo farskom kostole Panny Márie Pomocnice kresťanov uskutočnil večer s Titusom Zemanom. Ako prebiehal sa dozviete v reportáži.

Posledné svedectvo v tomto školskom roku bude patriť saleziánovi Františkovi Kubovičovi, ktorý pôsobí v saleziánskom stredisku na bratislavskej Miletičke.

Premiéra už dnes o 18:00 na TV Noe a zajtra na TV Lux o 21:05.


 

red.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.