Pozrite si prvý Saleziánsky magazín v roku 2013

(Bratislava, 14. januára 2013) – Tvorcovia Saleziánskeho magazínu Vás pozývajú pozrieť si najnovšie vydanie relácie Saleziánsky magazín. Prvý magazín v roku 2013 si môžete pozrieť na televíznych obrazovkách v pondelok 14.1. o 17:40 na TV Noe, v utorok 15.1. o 20:40 na TV Lux a kedykoľvek na youtube kanáli saleziáni.sk.

V prvom januárovom Saleziánskom magazíne sa dozviete, aký netradičný darček dostali pred Vianocami veriaci na Luníku IX. Zavítame na animátorskú večeru do saleziánskych stredísk v Banskej Bystrici a Partizánskom. Spoločne sa pozrieme na to, ako mladí pod záštitou saleziánov spolupracovníkov odštartovali saleziánsku plesovú sezónu v Humennom. V úplne novej rubrike Dokument Vám ponúkneme minidokument o prešovskom saleziánskom mládežníckom zbore – PREŠOVSKÉ DELO a nevynecháme ani správy zo zahraničia.  

2013_1_14_sm1.jpg

2013_1_14_sm2.jpg

2013_1_14_sm3.jpg

Informovala:mk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.