Pozrite si zoznam stredísk, ktoré privítajú nových bratov

(Bratislava, 12. mája 2023) – Na sviatok Dominika Savia (6. mája) zverejnil otec provinciál personálne zmeny v komunitách. Do nových stredísk prichádzajú títo bratia:

Peter Bešenyei → Košice – Tri hôrky Ján Drgoň → PopradPavol Grach → Žilina – SOŠStanislav Hurbanič → Bratislava – Miletičova – provinciálna časťPeter Chodelka → Dubnica nad VáhomJán Ivančák → Žilina – SOŠMilan Janák → HodyPeter Kanský → Banská Bystrica František Kubovič → Nová DubnicaPeter Lukáčik → Bratislava – MamateyovaJuraj Malý → Žilina – SOŠMarek Michalenko → BardejovPeter Mlynarčík → Žilina – pastoračná komunitaPavol Piatrov → JakutskMiroslav Podstavek → PopradViliam Riško → Košice – KalváriaĽuboš Stebnický → Humenné

Pozývame vás už dnes modliť sa za týchto bratov, aby svojou prítomnosťou obohatili aj iných. Prajeme a vyprosujeme im úspešný začiatok v nových strediskách, ako aj dobre využitý čas, ktorý im ešte ostáva v aktuálnych pôsobiskách.

 

Úvodná foto: Gabriel Bies

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.