Pozvánka na miništrantskú púť Pumin 2023

(Šaštín, 28. apríla 2023) – Pavlíni, saleziáni, bohoslovci i spoločenstvo Tymian pozývajú miništrantov a ich priateľov na Národnú púť miništrantov PUMIN 2023. Uskutoční sa 13. mája v Šaštíne.

„Na účastníkov čaká bohatý duchovno-kultúrno-športový program, súťaže, turnaje i stretnutie so zaujímavými osobnosťami. Heslom tohtoročnej púte je odpoveď na otázku: Učiteľ, kde bývaš? Poď a uvidíš. Tak teda poď, aby si stretol Pána Ježiša a tiež nových priateľov. Okrem toho môžeš získať aj pekné spomienkové darčeky. Organizačný tím sa už teraz teší na stretnutie,“ avizuje salezián don Jozef Luscoň.

Púť býva každoročne príležitosťou pre duchovnú obnovu a povzbudenie pre miništrantov a maxištrantov, ale aj pre zábavu, oddych a stretnutie s kamarátmi z mnohých farností na Slovensku.

Informoval: Jozef Luscoň SDB

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.