Pozývame na divadelné školenie

AHOJTE všetci milovníci divadla!

8. – 10. MARCA sa pripravuje druhý ročník úspešného a obľúbeného divadelného školenia Dosca dona Bosca.Pozvaní sú naň nielentí, ktorí pracujú s divadlom a hercami: režiséri, dramaturgovia a scenáristi, ale aj samotní herci, divadelní nadšenci, fanúšikovia, prípadnetí, ktorýchzaujímajú  veci nové a chcú sa dozvedieťniečo viac o dobrom divadle v duchu myšlienky Karla Čapka: "Umenienie je luxus, je to bezprostredná potreba človeka". Ide o praktické divadelné školenie, súčasťou ktorého bude práca na dramatickom výstupe. Tak príď a …zaži divadlo!

Garant školenia: Kultúrny tím Laury, združenia mladých a Laura, združenie mladýchLektor školenia: Mgr. Art Barbora Jurinová (vyštudovala DAMU v Prahe, pracuje akovedúca Oddelenia galerijnej pedagogiky v Slovenskej národnej galérii a pedagogička literárno – dramatického odboru v ZUŠ Jozefa Kresánka v Bratislave)

Patrón školenia: Bl. Ján Pavol II.Čas: 8.-10. 3. 2013Miesto: Dubnica nad VáhomÚčastnícky poplatok: 6 € pre členov združenia Laura, 9 €  pre nečlenov (v cene je zahrnutá strava, ubytovacie priestory a materiály)

 PRIHLASOVANIE – vyplnené prihlášky posielajte do 28.02.2013 na mail: kulturny.tim@gmail.com

viacinfozískate aj na facebooku: http://www.facebook.com/kufor.quido?ref=tn_tnmn alebo http://www.facebook.com/groups/128519963980805/

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.