Pozývame na výtvarnícky tábor SALEZIÁNSKY PLENÉR 2020

(Banská Belá, 10. júla 2020) – Témou 15. ročníka tábora je Romantické „ma – LOVANIE“. Mladí z celého Slovenska budú mať opäť príležitosť rozvíjať svoj výtvarný talent a zažiť spoločenstvo.

Plenér je určený pre mladých vo veku od 13 do 26 rokov a už tradične sa bude konať v malebnom prostredí pri Banskej Štiavnici, na saleziánskej chate v Banskej Belej.

„Na našom tábore sa dozvedia základné informácie o kresbe, maľbe a kompozícii, precvičia si niektoré výtvarné techniky a zažijú spoločné tvorivé hľadanie v úlohách, ktoré ich čakajú,“ približujú program organizátori.

Zúčastniť sa môžu začiatočníci, ale i pokročilí. Pre tých, ktorí už majú viac skúseností je tu možnosť voľnej práce v prírode s odborným poradenstvom. Organizátormi tábora sú akademickí maliari Pavol Rehák ASC a Iva Jarošová-Štrbová.

Záujemcovia sa môžu prihlásiť do 31. júla 2020 prostredníctvom elektronického formulára.

Bližšie informácie o tohtoročnom Plenéri nájdete TU.

Zdroj: www.domka.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.