Prečítajte si najnovšie číslo Don Bosco dnes

(Bratislava, 23. júla 2015) – V najnovšom vydaní časopisu Don Bosco dnes na mesiace júl/august nájdete množstvo zaujímavých informácií a noviniek zo sveta saleziánskej rodiny. V rámci rubriky dvestoročnica vás prevedieme miestami života dona Bosca, ponúkneme svedectvá ľudí zo saleziánskej rodiny, ktorým stretnutie s donom Boscom zmenilo život. Dočítate sa, čo odkázal pápež František saleziánom a obhliadneme sa aj za narodeninovou oslavou dona Bosca, ktorá sa konala počas Festivalu Lumen v Trnave.

Dozviete, ako sa darilo slovenskej výprave na medzinárodných saleziánskych športových hrách, čo je nové v kauze blahorečenia Božieho služobníka dona Titusa Zemana, ale aj ako bude vyzerať nová poštová známka s podobizňou dona Bosca, ktorá bude vydaná pri príležitosti dvojstého výročia narodenia zakladateľa Saleziánskej kongregácie.

Nebudú chýbať osvedčené rubriky ako výchova a rodina, zasvätený život, saleziánky, misie a ďalšie. Navyše v letnom vydaní Don Bosco dnes nájdete plagát s modlitbou vďaky za dona Bosca na 16. august 2015.

Ak časopis Don Bosco dnes ešte neodoberáte, napíšte nám na adresu dbd@donbosco.sk a budete ho dostávať každý druhý mesiac zadarmo.

red.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.