Prečítajte si nové Don Bosco dnes

(Bratislava, 11. novembra 2015) – V poslednom čísle časopisu Don Bosco dnes v tomto kalendárnom roku prinášame tému – rok milosrdenstva. Počas tohto mimoriadneho roka, ktorý vyhlásil Svätý Otec František budeme pravidelne prinášať podnety, ako ho prežívať aj v duchu dona Bosca, teda ako byť „Milosrdní ako Otec – so saleziánskym srdcom“.

V rubrike rozhovor nám na otázku ako sa dá evanjelizovať a vychovávať v čase sociálnych sietí odpovie temperamentný Mexičan s veľkým srdcom don Filiberto Gonzáles – hlavný radca saleziánov pre spoločenskú komunikáciu.

Nad čím uvažovala saleziánska rodina na tohtoročných Dňoch saleziánskej spirituality v Poprade sa dozviete v článku s fotoreportážou pod názvom Rodina po saleziánsky.

Uprostred časopisu nájdete deviatnik za zasvätených k Nepoškvrnenej Panne Márii a na konci trojstranový nekrológ zosnulých slovenských saleziánov od roku 1915 až po dnes.

Ani tentokrát sme nevynechali overené rubriky ako výchova a rodina, saleziánky, misie či v rytme dona Bosca a iné.

Ak časopis Don Bosco dnes ešte neodoberáte, napíšte nám na adresu dbd@donbosco.sk a budete ho dostávať každý druhý mesiac zadarmo.

red.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.