Prešovskí saleziáni ponúkajú mladým SLUŽBU UCHA

(Prešov, 8. decembra 2021) – Šestica saleziánov z prešovskej komunity je mladým k dispozícii na rozhovor v miestnom saleziánskom stredisku. Kontaktovať ich možno prostredníctvom elektronického dotazníka alebo osobne.

„Máš ty alebo tvoj kamarát/kamarátka, spolužiak/spo­lužiačka problém alebo ťažkosť, s ktorou sa boríš a cítiš potrebu sa s niekým o tom porozprávať? Alebo máš nejakú pochybnosť či potrebu vyjasniť si niektoré veci ohľadom viery, života, vzťahov…? Saleziáni Ti ponúkajú SLUŽBU UCHA – priestor a čas na rozhovor, možnosť vyrozprávať sa a pokúsiť sa nájsť cestu ako ďalej,“ uvádzajú na svojej webovej stránke.

Rozhovor sa nemusí týkať len duchovných tém, mladí majú možnosť rozprávať o všetkom. Samozrejme, ak potrebujú, saleziáni im radi vyslúžia sviatosť zmierenia.

Kontaktovať ich možno osobne alebo cez DOTAZNÍK, ktorý ponúka aj možnosť vybrať si konkrétneho saleziána. Ten sa následne ozve späť, aby si spoločne dohodli čas stretnutia v saleziánskom stredisku v Prešove.

V prípade akýchkoľvek otázok je k dispozícii adresa presov@salezi­ani.sk.

Zdroj: salezianipresov.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.