Prežite rok s Titusom Zemanom vďaka duchovno-vedomostnej súťaži!

(Košice, 28. septembra 2018) – V nedeľu 10. februára 2019 sa v saleziánskom stredisku na Kalvárii v Košiciach uskutoční duchovno-vedomostná súťaž o živote bl. Titusa Zemana s názvom BOSS 2019. Zapojiť sa môžu mladí zo stredísk Košice Kalvária, Košice Tri hôrky a zo strediska v Prešove.

Súťažiť sa bude v trojčlenných tímoch v dvoch kategóriach: v 1. kategórii budú súťažiť žiaci 8.-9. ročníka ZŠ a v 2. kategórii budú súťažiť študenti 1.–4. ročníka SŠ.

Študijným materiálom je oficiálny životopis Titusa Zemana, ktorý napísala autorka Dr. Lodovica Maria Zanet. Duchovný rozmer súťaže budú zastrešovať sprievodné aktivity vo forme úloh spojených so životom Titusa Zemana, ktoré budú súťažiaci plniť od prihlásenia až do samotnej súťaže. BOSS 2019 je teda ponukou prežiť rok s bl. Titusom Zemanom.

Hlavnou výhrou je púť po stopách Titusa Zemana, ktorá bude mať rovnakú trasu, ako mali výpravy organizované Titusom (Slovensko, Rakúsko, Taliansko a späť).

Prihlasovanie je možné od 15.9.2018 do 7.10.2018 vyplnením online formulára. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na adrese boss.sutaz@gmail.com.

Kniha: ZANET, L. M.: Titus Zeman. Bratislava: DON BOSCO, 2017. ISBN 978-80-8074-387-1

E-mail: boss.sutaz@gmail.com

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.