Priamy prenos a programy v médiách na sviatok bl. Titusa Zemana

(Bratislava, 5. januára 2018) – Ku sviatku bl. Titusa Zemana, ktorý pripadá na pondelok 8. januára, prinesú rôzne médiá viacero programov. Saleziáni dona Bosca pripravili tiež nový dokumentárny film o príprave a priebehu slávnosti jeho blahorečenia minulý rok.

Priamy televízny prenos svätej omše z Vajnor v pondelok 8. januára o 17.30 h prinesie Televízia Lux. Svätú omšu v rodisku a pri relikviách bl. Titusa bude sláviť bratislavský arcibiskup metropolita Mons. Stanislav Zvolenský, koncelebrovať bude aj provinciál saleziánov don Jozef Ižold.

Saleziáni dona Bosca pripravili nový 26 minútový dokumentárny film Blahorečenie Titusa Zemana, o príprave a priebehu slávnosti blahorečenia a o príprave relikvií. Slovenská katolícka Televízia Lux ho divákom ponúkne už v nedeľu 7. januára popoludní o 16.00 h a aj v pondelok 8. januára o 16.55 h pred vysielaním svätej omše z Vajnor. Dokumentárny film odvysiela pre divákov aj česká kresťanská TV Noe v pondelok 8. januára o 21.00 h.

RTVS odvysiela v pondelok 8. januára na všetkých okruhoch Rádia Regina večer o 22.30 h v repríze rozhlasovú hru Petra Janků o bl. Titusovi Zemanovi s názvom Hranice svätosti.

rhsdb

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.