Príďte na Deň otvorených dverí nového saleziánskeho rodinného centra na Trnávke!

2017 01 26 RCMM 3(Bratislava, 26. januára 2017) – Saleziánske dielo na Trnávke sa už čoskoro rozrastie o štvrtú časť. K farnosti, oratóriu a futbalovému klubu Domino pribudne nové Rodinné centrum mamy Margity. Centrum vzniká v bývalej budove Strednej drevárskej školy na Pavlovičovej ulici, ktorá sa nachádza hneď vedľa kostola sv. Jána Bosca.

Areál školy už dlho chátral, preto sa saleziáni rozhodli využiť ho v prospech mladých a rodín z farnosti a oratória, ale aj zo širšieho okolia. V júli 2015 ho získali do prenájmu na 25 rokov od vlastníka, ktorým je Bratislavský samosprávny kraj.

Odvtedy sa pracuje na rekonštrukcii, ktorá má priestory upraviť pre budúcu materskú školu s kapacitou do 60 detí, poradenské centrum Family garden, ktoré teraz sídli u saleziánov na Miletičovej, materské centrum pre voľnočasové aktivity detí a mamičiek, zdravotné služby a lekáreň. Na vonkajších plochách sa plánuje výstavba detského ihriska, futbalového ihriska s umelou trávou a bežecký okruh pre verejnosť.

2017 01 26 RCMM

Rodinné centrum mamy Margity ešte pred oficiálnym otvorením organizuje Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční v nedeľu, 29. januára od 10:30 do 15:00 na Pavlovičovej 3. Konať sa budú prehliadky areálu i budovy a prítomní budú aj zodpovední za jednotlivé časti rodinného centra, ktorí odpovedia na všetky otázky. Pozývame aj vás!

2017 01 26 RCMM 2

Zdroj: www.trnavka.skFoto: archív saleziánskeho diela na Trnávke

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.