Prihlasovanie na ročný kurz saleziánok GPS je spustené

(Bratislava, 30. augusta 2023) – Projekt saleziánok GPS spúšťa nový ročný kurz na školský rok 2023/2024. Ide o intenzívny čas pre rozvoj seba a svojho duchovného života. Kurz je určený pre dievčatá.

Poznanie seba, čas s Bohom a nachádzanie cesty figurujú ako oblasti rozvoja na kurze GPS pre dievčatá od 18 – 26 rokov. Viac informácií získate 24. septembra na informačnom stretnutí GPS 0. Cez rok prebehne ďalších päť kurzov, pričom dva z toho sú online. Kurz obsahuje hlavné témy povolanie k životu, v nasledovaní Krista a v Cirkvi. Počas kurzu majú účastníčky možnosť msg komunikácie a osobného sprevádzania.

Na kurz pozýva aj minuloročná absolventka Mária Sýkorová: „Dievčatá neváhajte! Nemáte, čo stratiť. Nech už prídete s akýmikoľvek otázkami, verím, že spoločne s ďalšími dievčatami, sestrami FMA a s Ježišom sa vám podarí dostať bližšie k sebe samým a aj k Nebeskému Otcovi.“

„Z kurzu si odnášam nezabudnuteľné zážitky, množstvo smiechu a radosti, krásne nové priateľstvá a v neposlednom rade nové podnety, otázky a aj zopár odpovedí, ktoré sa v mojom srdci vynorili. Z kurzu GPS odchádzam s veľkou vďačnosťou, radosťou a povzbudením,“ dodáva ďalej Mária a hodnotí svoju osobnú skúsenosť s GPS.

Prihlasovanie na GPS kurz trvá do 17. septembra. Prihlasovací formulár nájdete TU. V prípade rýchlejšieho naplnenia kapacity skupiny sa termín uzavrie skôr. Kurz GPS je určený pre malú stabilnú skupinu cca 15 – 17 dievčat.  

Informovala: Dagmara Čepelová, FMA

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.