Príprava na PGS 2013 je v plnom prúde

(Banská Bystrica, 18. marca 2013) – Počas víkendu 16. až 17. marca sa v saleziánskom stredisku v Banskej Bystrici konala príprava na Saleziánske medzinárodné športové hry (PGS). Toto podujatie ponúka mladým ľuďom zo saleziánskych stredísk z celej Európy možnosť zmerať si svoje sily v rôznych športoch. S našimi chlapcami sa tento rok chystáme zabojovať v malom futbale v kategóriách mladší a starší. Starší v spomínanom termíne odohrali dva prípravné zápasy a tréningy zamerané na nácvik herných situácií.

Okrem futbalu sme prežili aj pohodovú atmosféru, ktorú si chceme zobrať so sebou do Chorvátska, kde sa budú konať tohtoročné PGS. Mladších chlapcov ešte čaká sústredenie v Bratislave a následne spoločné sústredenie pred odchodom. Prezrite si našu spoločnú saleziánsku futbalovú staršiu reprezentáciu a tešte sa spolu s nami na PGS hry 2013!

 

Informoval: Radovan Rumanovič SDB

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.