Prípravy na dlho očakávaný hokejbalový víkend vrcholia

(Košice, 6. novembra 2019) – Osem tímov z rôznych kútov Slovenska už môže odpočítavať posledné dni, ktoré im zostávajú, kým predvedú svoje športové výkony na Veľkom hokejbalovom turnaji v Košiciach. Heslo, ktoré bude 8. – 10. novembra sprevádzať 23. ročník tohto športového podujatia je Hráme férovo.

V zákulisí saleziánskeho strediska na Troch hôrkach vrcholia prípravy. Všetky tímy zapojené do organizácie odškrtávajú úlohy zo svojich to-do listov a dolaďujú posledné detaily. Exhibičný zápas, slávnostná večera, večerný program, fungovanie tabúľ, to všetko je potrebné mať pod palcom.

„Tento rok budete môcť sledovať priebeh VHT na webe, facebooku aj na novom instagramovom profile. Ale samozrejme budeme radi, ak prídete podporiť mladých hokejbalistov naživo a načerpať tímového a priateľského ducha tejto akcie. Prosíme aj o sprevádzanie v modlitbách. Tešíme sa na vás všetkých!“ odkazujú organizátori.

Informovala: Terézia Panocová 

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.