Projekt Forty for you ponúka duchovnú prípravu na Veľkú noc

(Bratislava, 5. marca 2019) – Realizačný tím projektu Forty for you v spolupráci s organizáciou Laura, združenie mladých, neporušil ani tento rok svoju tradíciu a opäť prináša pôstne zamyslenia, prostredníctvom ktorých poskytuje priestor a podnety pre lepšie prežitie pôstneho obdobia a dôkladnejšiu duchovnú prípravu pred veľkonočnými sviatkami.

V poradí 8. ročník úspešného duchovného projektu Forty for you odštartuje na Popolcovú stredu (6.3.) a bude trvať do Veľkonočného pondelka (22.4.). Pre priaznivcov a záujemcov budú zamyslenia dostupné v mobilnej aplikácii pre systém Android, na sociálnych sieťach a webových stránkach. Okrem toho sa so zamysleniami, podobne ako pri sesterskom Projekte Vianoce!, budú môcť stretnúť aj poslucháči rádia Mária.

Tento rok sa do projektu zapojilo viac ako 40 dobrovoľníkov. Ich úlohou bolo napísať text spolu s krátkou modlitbou a navrhnúť aktivitu, ktorá by ich zamyslenie pomohla uskutočniť v praxi. Okrem autorov sú pre projekt dôležití aj korektori či grafici a v neposlednom rade ľudia, ktorí sa starajú o to, aby komunikácia medzi jednotlivými článkami prebiehala plynule a aby bolo všetko na svojom mieste v ten pravý čas.

"S Forty for you sa dá prežiť pôst mimoriadne. Už druhý rok som súčasťou tvorby zamyslení a je to pre mňa veľká česť! Česť, že môžem aj ja svojou troškou prispieť k tak krásnemu dielu. Vydarenému projektu Fory for you držím palce aj naďalej, pretože ak by to malo aspoň jedinému človeku na svete vniesť do duše svetlo, nádej či dokonca samotného Boha, bezpochyby to stojí za to!“ hodnotí projekt autorka Lenka.

Zdroj: www.laura-mladez.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.