Projekt GPS otvára online kurz

(Bratislava, 6. októbra 2020) – GPS tím pozýva na ďalší kurz o rozlišovaní povolania pre dievčatá od 17 do 30 rokov, ktorý funguje na Slovensku úspešne už niekoľko rokov. Tentokrát sa bude konať online formou.

Cieľom kurzov je spoločne vytvoriť priestor pre účinnejšie načúvanie svojmu srdcu, a tak napomôcť ceste rozlišovania a sprevádzania akéhokoľvek povolania. „Chceme posilniť všetky rozmery, ktoré hýbu mladou ženou a venovať sa rôznym témam,“ dopĺňa tím GPS.

Kvôli pandemickej bezpečnosti sa kurz bude konať v termíne 6. – 7.11.2020 online. Prihlásiť sa je potrebné do 25.10.2020 prihlasovacím formulárom. Všetky informácie sú na sociálnej sieti fb gps. S akýmikoľvek otázkami o kurze a prihlasovaní je možné obrátiť sa na mail gps.fma@gmail.com.

Zdroj: www.salezianky.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.