Projekt GPS ponúka Púť za svoje povolanie netradičným spôsobom

(Bratislava, 13. mája 2021) – Saleziánky z projektu GPS pripravili pre dievčatá opäť ponuku zameranú na rozlišovanie povolania. Púť za svoje povolanie je konečne po dlhom čase akcia naživo. Záujemkyne môžu putovať priamo s GPS tímom alebo netradične aj samy. Po púti bude krátke online stretnutie zamerané na zdieľanie skúsenosti a zážitkov.

„Hoci koronavírus nás stále obmedzuje, nás to nezastavuje. Chceme sa spolu s vami modliť za vaše povolanie. Preto vás pozývame vykonať si púť za svoje budúce povolanie. Samozrejme v rámci opatrení,“ uviedla v pozvánke pre dievčatá sestra Ala Badačová, členka tímu GPS. Organizačne je púť jedinečná, lebo dievčatá môžu putovať do mariánskych svätýň na Slovensku aj individuálne, kdekoľvek a s kýmkoľvek. Potrebné je urobiť si púť do 6. júna 2021.

GPS tím, v súlade s korona opatreniami a nariadeniami, ponúka aj spoločnú púť pre východ a západ. Do Marianky (15. mája) a do Šaštína (22. mája) so sestrou Jankou Obalovou. Záujemkyne sa môžu prihlásiť na maili: malazornicka@gmail.com. Pre diečatá z východného Slovenska sa uskutoční púť so sestrou Ali Badačovou (5. júna) do Levoče. Viac info na maili: alena.badacova@gmail.com.

Po vykonaní púte bude pre účastníčky online zoomové stretnutie 6. júna 2021 o 16,00 hodine. Dvojhodinový program bude o zážitkoch z púte, rozprávaní a zdieľaní fotiek z tohto vzácneho momentu. Prihlásiť sa treba mailom na gps.fma@gmail.com do 1. júna 2021.

Bližšie informácie o Púti za svoje povolanie nájdete na plagáte alebo na gps.fma@gmail.com. Priebeh a zážitky účastníčok môžete sledovať na webovej stránke salezianky.sk alebo na facebookovej stránke gps saleziánky.

Informovala: Dagmara Čepelová FMA

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.