Prvé vydanie Saleziánskeho magazínu v tomto roku je tu!

(Bratislava, 14. januára 2014) – Saleziánsky magazín je späť! Tentokrát sa môžete tešiť aj na novú štruktúru, ktorá nás bude v roku 2014 sprevádzať.

V novej rubrike Téma sa venujeme misiám. V rozhovore s Jánom Rešutíkom a donom Petrom Jackom SDB z občianskeho združenia Savio sme sa dozvedli najmä o ich poslednej ceste do Kene a Južného Sudánu, odkiaľ Vám prinášame aj exkluzívne zábery.

V správach zo Slovenska i zo sveta nechýbajú informácie o novom provinciálovi saleziánov, ani o spomienke na 99. narodeniny a 45. výročie smrti dona Titusa Zemana. Rubrika Spiritualita sa venuje Božiemu milosrdenstvu v spiritualite dona Bosca, sprevádza ňou don Pavol Grach SDB.

Saleziánsky magazín si okrem nášho webu môžete pozrieť aj zajtra, 15. januára o 20:50 na TV Lux a v pondelok, 20. januára o 18:00 na TV Noe.  

 

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.