Prvý tohtoročný Saleziánsky magazín aj o Titusovi Zemanovi

(Bratislava, 12. januára 2015) – V prvom Saleziánskom magazíne v roku 2015 vám v rubrike Téma predstavíme divadelnú inscenáciu o dramatickom životnom príbehu slovenského saleziána a mučeníka dona Titusa Zemana v podaní saleziánov zo žilinského ponoviciátu. Okrem exkluzívnych záberov zo žilinskej premiéry ponúkneme aj rozhovory s hercami a zábery zo skúšky. O tom, kedy a kde si divadelnú hru Titus Zeman: Cesta za slobodou budete môcť pozrieť, vás budeme informovať na našej stránke.

Ako sa v stredisku na Mamateyovej rodí nová čajovňa a čo nové sa naučili mladí z Trnávky prostredníctvom kurzu Nasleduj Krista sa dozviete v reportážach.

Pri príležitosti významného jubilea, 95. narodenín, vzácneho slovenského saleziána dona Ernesta Macáka prinášame jeho rozprávanie o živote v rubrike Ja, brat, salezián.

Premiéra už dnes o 19:10 na TV Noe a zajtra na TV Lux o 20:20.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.