S edíciou Viera do vrecka 2024 sa pokúsime porozumieť svetu, ktorého sme súčasťou

(Bratislava, 18. decembra 2023) – Edícia Viera do vrecka, ktorá vychádza vo Vydavateľstve DON BOSCO už viac ako trinásť rokov, ponúka v budúcom roku sondu do hĺbky našej duše, viery aj vesmíru.

V roku 2024 sa prostredníctvom zaujímavých tém budeme usilovať porozumieť svetu, ktorého sme súčasťou. Zistíme viac o tom, ako funguje zem, ako chápať vedecké objavy, čo vzišlo zo synody, čo vidíme vo vesmíre aj vďaka Hubblovmu teleskopu či ako funguje a na čo slúži umelá inteligencia.

Knihy budú vychádzať s dvojmesačnou periodicitou, teda šesťkrát ročne. Objednajte sebe alebo svojim najbližším predplatné edície Viera do vrecka na rok 2024.

Predplatné edície vrátane poštovného je vo výške 21 €. Odporúčaná cena za samostatne predávanú knižku je 4,50 €. Predplatným tak môžete okrem námahy so zháňaním jednotlivých knižiek ušetriť až 6 €.

Edícia Viera do vrecka z dielne saleziánskeho Vydavateľstva DON BOSCO ponúka už viac ako trinásť rokov obľúbené a praktické príručky spracované spôsobom, ktorý je čitateľovi blízky a zrozumiteľný.

Viac informácií o edícii a Vydavateľstve DON BOSCO nájdete na eshope www.donbosco.sk.

Informoval: Peter Novák

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.