Saleziáni na Trnávke oslávia 20 rokov futbalového klubu spolu s otvorením strediska

(Bratislava, 23. septembra 2016) – Tak ako každý rok po skončení letnej sezóny táborov a dovoleniek, saleziáni na Trnávke v Bratislave opäť otvoria brány oratória a futbalového klubu Domina. Tentokrát sa otvorenie ponesie v duchu osláv okrúhlych 20. narodenín aktívneho fungovania futbalového klubu SDM Domino. Presne pred toľkými rokmi sa totiž na Trnávke odohral prvý zápas pod hlavičkou saleziánov.

Slávnostné otvorenia saleziánskeho diela sa bude konať 1. októbra so začiatkom o 15:00 h. Svojou osobnou návštevou nás poctia komentátor a bývalý reprezentant Marián Zeman, futbalový tréner Dušan Radolský alebo moderátor Viliam Šandor. Samozrejmosťou budú sprievodné aktivity, futbalová exhibícia, veľa stánkov s občerstvením a stanoviská pre deti a mládež. Celé podujatie ukončí vystúpenie Otta Kolmanna a na úplnom konci pompézne farebné prekvapenie.

Zdroj: www.trnavka.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.