Saleziáni odohrajú tri Koncerty Žalmov

(Humenné, 19. apríla 2016) – Saleziáni pozývajú na Koncert Žalmov v rámci mini turné, ktoré sa uskutoční 2.-4. apríla na východe Slovenska. Robo Flamík, Laco Miko s pozvaným hosťom klaviristom Braňom zahrajú prierez dvoch albumov Žalmy I. a II. z rokov 2013 až 2015. Ako bonus zaznejú piesne z nového CD, ktoré sa ešte len pripravuje. Po koncerte bude možnosť zakúpiť si albumy na mieste.

Saleziáni sa na vás tešia:22.4. (piatok) v Michalovciach o 18:30 v kostole Panny Márie Pomocnice, kde začínajú sv. omšou23.4. (sobota) v Humennom o 19:00 v kostole Sv. Košických Mučeníkov na Sídlisku III.24.4. (nedeľa) v Snine so začiatkom o 15:00 hod. Korunkou k Božiemu milosrdenstvu v kostole Povýšenia sv. Kríža

Zdroj: www.humenne.saleziani.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.