Saleziánky aj tento školský rok pozývajú dievčatá na kurzy GPS

(Svit, 25. septembra 2019) – Prihlasovanie na kurzy o rozlišovaní povolania spustili sestry saleziánky symbolicky na sviatok Sedembolestnej Panny Márie. Ako uviedli organizátorky projektu na svojej sociálnej sieti: „MATKA bude mať v tohtoročnom GPS roku VIP miesto.“

Čo to znamená zostáva prekvapením a zároveň pozvaním pre dievčatá mať účasť na odkrývaní tohoto tajomstva. Jesenný kurz GPS sa tentokrát uskutoční vo Svite v čase od 18. – 20. októbra. Prihlásiť sa na nasledujúci kurz je možné cez formulár do 10.10.2019.

Kurzy o rozlišovaní povolania sú určené pre dievčatá vo veku od 17 – 26 rokov. Víkendové stretnutia prebiehajú v rodinnej atmosfére a prostredí, kde sa môžu cítiť slobodne a otvorene. Kurz GPS je stále otvorený a flexibilný. Kto chce, môže v stretnutiach pokračovať, kto nie, môže prísť jednorázovo. Minulý ročník vyvrcholil púťou do Mornese v Taliansku.

Informovala: Dagmara Čepelová FMA

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.