Saleziánky pozývajú na víkendový projekt pre mladých s názvom Emauzy

(Látky pri Detve, 27. septembra 2017) – Sestry saleziánky ponúkajú projekt pre mladých, ktorí chcú hlbšie preniknúť do bohatstva Svätého písma. Stretnutia prebiehajú v tichu jesennej prírody v srdci Slovenska (Látky pri Detve), v kontakte s jednoduchým životom, v prítomnosti Eucharistie a pod vedením sestier saleziánok.

Víkendovka o Božom Slove sa začína vždy v piatok o 18:00 hod. a končí v nedeľu obedom. Počet členov v skupinke je max. 12. Poplatok za víkend je 20 € (ubytovanie, strava, energie, materiály).

Emauzy I  „Príblížil sa k nim Ježiš“- cieľom je zblížiť sa s Písmom rôznymi formami a z rôznych hľadísk, zachutiť si ho a učiť sa ho pozornejšie čítať.Emauzy II  „Otváral im Písma“  – vovádza do meditácie Božieho SlovaEmauzy III  „Pane, zostaň s nami! “ – o tajomstvách žalmov, ako sa ich modliť a zostávať s NímEmauzy IV „Zostal s nimi “ – o modlitbe srdcom

Termíny:

Emauzy IA – 15. – 17.12.2017Emauzy IB – 1. – 3.6.2018Emauzy II – 3. – 5.11.2017Emauzy III – 1. – 3.12. 2017Emauzy IV – 6. – 8.4. 2018

Prihlásiť sa môžete TU.

 Zdroj: www.salezianky.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.