Saleziánska škola v Žiline pozýva na Deň otvorených dverí

(Žilina, 3. novembra 2023) – Deň otvorených dverí na SOŠ sv. Jozefa Robotníka v Žiline prebieha počas jesene a zimy. Budúci záujemcovia o štúdium majú k dispozícii viacero termínov, kedy sa môžu prísť pozrieť na každodenný život školy.

Tento rok škola organizuje Deň otvorených dverí v termínoch 10.11. a 8.12. od 9:00 do 10:30. Návštevníkov budú po priestoroch školy sprevádzať samotní žiaci a v rôznych učebniach, triedach či dielňach ich zoznámia s obsahom jednotlivých študijných odborov.

Deň otvorených dverí je jedinečnou príležitosťou nahliadnuť a nechať sa sprevádzať po všetkých priestoroch školy a oboznámiť sa nielen s možnosťami štúdia, ale aj so všetkými ponukami aktivít a akcií SOŠ sv. Jozefa Robotníka.

Zdroj: sjoroza.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.