Saleziánske vydavateľstvo Don Bosco prináša Diár 2020 pre veriacu ženu

(Bratislava, 3. októbra 2019) – Vydavateľstvo Don Bosco prináša výnimočný diár pre všetky veriace ženy – vydaté, slobodné, študentky na vysokej škole aj babičky na dôchodku. Diár obsahuje zamyslenia, povzbudivé myšlienky, inšpiratívne postrehy aj priestor na zapísanie vlastných poznámok. Samozrejmosťou sú liturgické čítania na každý deň i vyznačené cirkevné sviatky. Diár je možné objednať len do 15.10.2019.

Diár má 208 strán, je v pevnej väzbe vo formáte 148 x 210 mm. Objednať si ho môžete TU.

O tom, čo inšpirovalo autorky Annu Berthotyovú a Miroslavu Kilianovú k zostaveniu tohto diára a na čo všetko sa v rámci jeho obsahu môžete tešiť, sa dozviete v rozhovore s autorkami na www.salezianky.sk.

Vydavateľstvo Don Bosco je saleziánske vydavateľstvo a vydalo už viac ako 600 titulov. Viac o ňom nájdete na www.donbosco.sk.

 

Peter Novák, Vydavateľstvo DON BOSCO

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.