Saleziánski mládežnícki školitelia sa opäť školili na T4T

(Bratislava 1. februára 2019) – Školitelia rôznych kurzov, ktoré ponúka saleziánska rodina, sa stretli na školení počas víkendu 25.-27. januára, v nesaleziánskom prostredí.

Školenie, ktoré má už tradičnú skratku T4T (tréning pre trénerov/školiteľov), sa tentoraz konalo v priestoroch centra mimovládnej organizácie PDCS. Trinástim účastníkom to umožnilo akademickejšiu atmosféru. Mládežnícki školitelia si doplnili vedomosti, naučili sa viac o diskusných či inscenačných postupoch, o cykle aktívneho rozboru i o význame zážitkového učenia. „No keďže všetci veľmi dobre vieme, aká je konkrétna skúsenosť dôležitá, všetky poznatky sme si mali možnosť vyskúšať aj v praxi,“ napísala pre domka.sk Eva Švecová.

T4T sa koná v období školského roka dvakrát, druhé stretnutie sa uskutoční v marci.

2019 02 01 t4t-1

2019 02 01 t4t-2

2019 02 01 t4t-3

rhsdb, zdroj: domka.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.