Saleziánsky filmový inštitút v Indii ocenený šiestimi cenami

(Kochi, India, 30. januára 2014) – Saleziánsky filmový inštitút v Kochi v provincii Bangalore získal šesť cien s dvoma filmovými produkciami: Feliz Navidad a Beyond (Za).

Saleziánsky filmový inštitút z Kochi bol ocenený cenou Goodness TV v spolupráci s Teologickým inštitútom mediálnych štúdií za dve filmové produkcie, ktoré pripravil Don Bosco IMAGE (Inštitút médií, umenia a grafických efektov). Filmy s názvami Feliz Navidad a Beyond vyrobili v roku 2013.

Dva filmy spolu získali šesť cien, ktoré donovi Jijimu Kalavanalovi SDB, zakladateľovi a riaditeľovi Don Bosco IMAGE, odovzdala porota na čele s predsedom, populárnym režisérom, pánom Bhadranom.

Don Kalavanal získal ocenenie za najlepšiu réžiu filmov Feliz Navidad a Beyond a za najlepší scenár (Beyond). Ocenenie za najlepší film dostal Assi Francis (Beyond). Cena za najlepšiu kameru putovala Santhoshovi Soulovi (Feliz Navidad), najlepší herec a herečka sú z filmu Feliz Navidad. Don Kalavanal vyjadril vďačnosť a radosť z ocenení a poďakoval sa skupinám, ktoré pracovali na oboch produkciách.

ANS, tl

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.