Saleziánsky magazín opäť s novinkami zo Slovenska i zo sveta

(Bratislava, 30. januára 2013) – Nové vydanie relácie Saleziánsky magazín je už hotové! K dispozícii je priamo na našej stránke, no v tomto týždni si ho môžete pozrieť zajtra, na sviatok dona Bosca o 9:40 a v nedeľu, 3. februára o 13:50 aj na televízii Lux. Pre divákov televízie Noe pridávame ďalší dátum – piatok, 1. februára o 10:10. 

2013_01_30_smnovy.jpg

Relácia zo života našich stredísk Vám tentokrát prináša správy zo sabinovskej KAMY Veterán, z Trojkráľových koncertov v Novej Dubnici i v Trnave a zo súťaže Mladý stolár v Žiline, ktorú ovládli študenti saleziánskej SOŠ sv. Jozefa Robotníka. V zahraničí sa dozviete informácie o putovaní urny s relikviami dona Bosca a nechýba ani dokument od mladých z Humenného o oratóriu.

 

 

Download with Vixy.net

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.