Saleziánsky plenér sa tento rok bude venovať téme rodiny

(Banská Belá, 13. júna 2022) – Maliarsky tábor Saleziánsky plenér sa toho roku uskutoční už 17-krát. Témou bude: Moja rodina – ľudia, ktorých mám rád.

„V tomto roku celosvetového stretnutia rodín sa chceme, okrem maľovania krásnej prírody, vrátiť chodníčkom vďačnosti ku všetkým, ktorým vďačíme za veľa v našom živote,“ vysvetľujú organizátori.

Tábor sa bude konať 14. – 21. augusta 2022 na saleziánskej chate v Banskej Belej a je určený mladým od 13 – 26 rokov. Prihlásiť sa je možné do 5. augusta vyplnením formuláru a uhradením poplatku. Podrobnejšie informácie k pobytu nájdete TU.

V prípade organizačno-obsahových otázok sa neváhajte obrátiť na pavolrehak56@gmail.com a na organizačné otázky odpovie martina.s@domka.sk.

Zdroj: domka.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.