Saleziánsky projekt Teológia pre mladých má svojich prvých absolventov

(Bratislava, 18. septembra 2020) – Začiatkom septembra vypustil kurz Teológia pre mladých do sveta prvých absolventov. Po dvoch rokoch (6 víkendovkách a 2 letných školách) tak má svojich prvých mladých teológov.

Kurz Teológia pre mladých je jediný svojho druhu na Slovensku a pozostáva z dvojročného cyklu. Približuje krásu Boha ako ju poodhaľuje teológia od čias cirkevných otcov až po súčasné uvažovanie. Kombinuje intelektuálne teologické poznanie s osobnou modlitbou a živým spoločenstvom.

Ak máš aj ty chuť a záujem prehĺbiť svoj vzťah s Bohom, spoznať ho viac a vedieť, čo znamenajú pojmy fundamentálna teológia, ekleziológia, kristológia a pod., neváhaj sa prihlásiť do nového kurzu Teológia pre mladých.

Všetky podrobné informácie sú k dispozícii na stránke www.salezianimladym.sk.

Zdroj: domka.sk

 

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.