Salezko ponúklo mladým počas prázdnin hokejbalový kemp

(Banská Bystrica, 18. marca 2022) – Počas uplynulých jarných školských prázdnin od 7. – 11. marca mali deti v banskobystrickom Salezku možnosť aktívne využiť svoj voľný čas. Konkrétnou ponukou bol hokejbalový kemp a všetko, čo s ním súvisí.

Mladí mali možnosť bližšie sa zoznámiť s týmto športom, osvojiť si či zlepšiť svoje herné zručnosti, súťažiť a zabaviť sa. Počas piatich dní sa pri jednotlivých hrách vzájomne spoznávali a našli si nových kamarátov. Každý deň absolvovali tréningy, súťaže i voľnú hru.

V závere kempu si deti domov odniesli malý darček a pozvanie pridať sa do hokejbalového tímu. „Ďakujeme všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k realizácii celého hokejbalového kempu a tešíme sa na vás v lete,“ odkazuje organizátor podujatia salezián Peter Jurčišin Kukľa.

Zdroj: sbb.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.