Septembrová relácia Viera do vrecka predstaví Máriin chválospev Magnifikat

(Bratislava, 14. septembra 2020) – Pri spievaní zvyčajne spevák dáva vidieť aj do svojho srdca. Odhaľuje svoje prežívanie, hodnoty, za ktoré sa zasadzuje, svoje nádeje i sklamania. A nikde inde sa Mária tak nerozrozprávala, vlastne nerozospievala ako pri Magnifikate. S evanjeliovou jednoduchosťou môžeme povedať, že tento hymnický spev z Lukášovho evanjelia bude vždy oknom do Máriinej duše.

Hosťami septembrového vydania relácie sú biblická teologička Dagmar Kráľová FMA, Mária Vlasáková a salezián Peter Ondrej SDB. 

Predchádzajúce diely a bonusové videá si môžete pozrieť na saleziánskom youtube kanáli.

Viac o Magnifikate sa dočítate v brožúrke Magnifikat, ako ho (ne)poznáme od autorky Dagmar Kráľovej FMA. Spolu s ostatnými brožúrkami z edície Viera do vrecka ju nájdete v kníhkupectvách alebo na webovej stránke Vydavateľstva DON BOSCO donbosco.sk.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.