Sestry saleziánky majú nový web

(Bratislava, 9. decembra 2020) – Dizajn webu vytvorila pred niekoľkými rokmi saleziánka grafička sr. Katarína Berešová. Tento rok sa mediálny tím saleziánok zameral viac na jeho sfunkčnenie, zrýchlenie a redizajn.

Vo webovom menu salezianky.sk nájdete informácie o saleziánkach: kto sú, aké majú poslanie, históriu či aké komunity aktuálne pôsobia na Slovensku. Okrem článkov z komunít, saleziánskej rodiny, spirituality a blogov je možné rozkliknúť aj podcasty sestier o bežných či netradičných témach.

V sekcii podporte nás dávajú saleziánky nahliadnuť do svojich projektov, s možnosťou stať sa darcom a sledovať použitie poskytnutých prostriedkov. Nový web tiež umožňuje prihlásiť na odoberanie newslettera alebo kontaktovať priamo média, sekretariát a provinciálnu predstavenú saleziánok. Nechýbajú ani všetky potrebné odkazy na sociálne siete a svetovú inštitútnu webku saleziánok.

Informovala: Dagmara Čepelová, fma

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.