Slovenskí saleziáni spolupracovníci majú nového koordinátora

(Sabinov – Drienica, 10. marca 2015) – V sobotu 7. marca si nová provinciálna rada Združenia saleziánov spolupracovníkov na Slovensku zvolila svojho provinciálneho koordinátora. Stal sa ním Julián Tomaštík z Košíc. Na svojom prvom zasadaní v Dome mamy Margity na Drienici provinciálna rada zároveň určila zodpovedných radcov za jednotlivé úseky:

Pospíšilová Ivana – sekretár PR ASCGúberová Helena, FMAKrupa Michal – radca pre úsek mládežeAlbertyová Katarína – správca majetku združenia Martiška Ján, SDBSlavkovská Iveta – radca pre úsek rodínTomaštík Julian – provinciálny koordinátor ASCMaková Ružena – radca pre úsek formácie a zástupca provinciálneho koordinátoraKrálovič Miloslav – radca pre úsek saleziánskej rodiny a médiíSoroka Peter – radca pre úsek saleziánskej rodiny a médiíKotulová Monika – radca pre úsek formácieMarek Ján – radca pre úsek rodín

Zdroj: www.ascslovakia.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.