SOŠ sv. Jozefa Robotníka v Žiline pozýva na Deň otvorených dverí

(Žilina, 14. novembra 2016) – Stredná odborná škola sv. Jozefa Robotníka v Žiline chystá Deň otvorených dverí. Záujemcovia o štúdium sa budú môcť nie len pýtať, ale aj niečo si vyskúšať.

Dvere do učební a odborných dielní budú otvorené 18. novembra a 9. decembra, vždy od 9:00 do 14:00 hod.. Ďalší termín, kedy budú môcť budúci stredoškoláci zažiť atmosféru saleziánskej školy je 20. november od 14:00 hod.,  po telefonickej dohode vopred.

Študenti si počas Dňa otvorených dverí budú môcť prezrieť priestory školy, dozvedieť sa viac o jednotlivých učebných odboroch, zoznámia sa s predmetmi, ich učiteľmi a majstrami. V dielňach si budú môcť pozrieť prístroje, náradie, ale aj prácu na reálnych zákazkách. Sprevádzať uchádzačov budú maturanti.  

Viac TU.

Zdroj: www.sos.sdb.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.