Spoznajte dona Titusa prostredníctvom knižiek či filmu

(Bratislava, 5. mája 2017) – Noví záujemcovia o spoznanie života dona Titusa Zemana, ale aj tí, ktorým ušiel niektorý z titulov, majú šancu rozšíriť svoju knižnicu. Vydavateľstvo Don Bosco opäť prichádza s ponukou venovanou donovi Titusovi, ktorý bude blahorečený 30. septembra.

2017 05 05 VDV12017 05 05 VDV22017 05 05 VDV3

Brožúra Titus Zeman – mučeník za duchovné povolania od Michala Titusa Radošinského stručne popisuje život budúceho blahoslaveného a je viac než vhodná na prvé spoznanie jeho životného príbehu. Knižka Titus, odpusť mi to! sa zas na dona Titusa pozerá očami jeho súčasníka Ernesta Macáka, saleziána, ktorý o ňom zanecháva svoje osobné svedectvo. Do ponuky Vydavateľstva Don Bosco je aktuálne zaradený aj takmer hodinový dokumentárny film Prešiel som hranicu, v ktorom režisérka Iva Kúšiková SSpS rozpráva príbeh dona Titusa popri absolvovaní rovnakej cesty za hranice, ktorou prešiel aj on s členmi výprav.

Nepremeškajte príležitosť dozvedieť sa niečo nové o budúcom blahoslavenom!

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.