Staň sa dobrovoľníkom na návšteve Svätého Otca Františka v Košiciach

(Košice, 4. augusta 2021) – Svätý Otec František navštívi Košice v utorok, 14.9.2021, no pomoc dobrovoľníkov bude potrebná aj niekoľko dní pred samotnou návštevou. Minimálny vek dobrovoľníka je 18 rokov a podmienkou je plná zaočkovanosť. Prihlásiť sa je možné cez elektronický formulár.

Povinné informačné stretnutie dobrovoľníkov bude v pondelok, 13.9.2021, dopoludnia. Na stretnutí budú všetci dobrovoľníci akreditovaní pre určenú službu, dostanú presné inštrukcie a pokyny. Tí, ktorí potrebujú ubytovanie, budú umiestnení v košických školách (spacák, karimatka).

Detailnejšie informácie poskytnú koordinátori na dobrovolnicike@navstevapapeza.sk alebo na mobilnom čísle 0948 246 033 (v pracovných dňoch medzi 9.00 – 16.00 hod.).

Zdroj: www.navstevapapeza.sk/sk/dobrovolnik

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.