Študijné pozvanie do Šaštína

(Šaštín, 19. marca 2013) – Gymnázium Jána Bosca je malá škola (za to však s veľkým srdcom) na Záhorí, ktorá už viac ako 20 rokov ponúka kvalitné vzdelanie. Okrem toho sa stará o rozvoj duchovného života a profiluje osobnosti študentov prostredníctvom modlitieb, svätých omší v národnej bazilike a kaplnke, duchovných obnov a cvičení, ponukou sviatostí a v neposlednom rade prítomnosťou saleziánov.  

Prichádzame s ponukou štúdia na gymnáziu a radi by sme oslovili aj Vás, ktorí máte deti, ktoré si práve v týchto dňoch vypisujú prihlášky na stredné školy. Záleží nám na tom, aby hodnoty, ktoré ste vložili do vašich detí, boli rozvíjané a podporované aj naďalej, aby sme z našej mládeže vychovávali „dobrých kresťanov a čestných občanov“.

viac na www.gjb.sk

S pozdravom Michal Nemček, sekretár GJB

 

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.