Uvarte si pochúťky z celého sveta podľa Saleziánskeho misijného kalendára

(Bratislava, 21. januára 2022) – SAVIO pripravilo celoročnú kuchársku výzvu, v ktorej si každý mesiac môžete uvariť jeden recept zo Saleziánskeho misijného kalendára na rok 2022 a zapojiť sa tak do súťaže o jedinečné ceny.  

Kalendár je plný chutných a zaujímavých receptov z celého sveta. O tieto jedlá a fotografie sa podelili saleziánski misijní dobrovoľníci, ktorí ich zozbierali počas ich ročnej misie v zahraničí. Mesiac január patrí korenistej kuchyni Azerbajdžanu a tradičnej sladkej baklave.

Odfotený pokrm môžete poslať do správy na facebook či instagram alebo na mail savio@saleziani.sk. Každý mesiac z týchto fotiek organizátori vyberú jedného výhercu. Losovanie bude prebiehať vždy posledný piatok v mesiaci, preto svoje pochúťky nezabudnite poslať dostatočne včas.

Ak Saleziánsky misijný kalendár ešte nemáte, stačí napísať na misie@saleziani.sk a radi vám ho zašleme poštou.

Zdroj: savio.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.