V aktuálnom Saleziánskom magazíne aj novinky o Tehličke

(Bratislava, 23. februára 2015) – Nový Saleziánsky magazín je tu opäť s novinkami zo saleziánskej rodiny. V rubrike Téma vám predstavíme pôstnu aktivitu Tehlička, prostredníctvom ktorej zbierame prostriedky pre deti zo Stredoafrickej republiky. Projekt odštartoval koncertom, na ktorom účinkovali aj Katarína Koščová a skupina Korben Dallas. Viac o Tehličke aj o spôsobe, akým sa do nej môžete zapojiť, sa dozviete v Saleziánskom magazíne.

Reportáže sa tentokrát sústreďujú na nový rádiový projekt pre mladých s názvom FF rádio a s kamerou sme sa zúčastnili aj svätej omše pri príležitosti Dňa zasväteného života. O svedectvo sa s nami podelil spolupracovník slovenskej saleziánskej provincie Ján Mihálik.

Tešíme sa na vás aj o dva týždne. Prajeme príjemné sledovanie.

 

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.