V Banskej Bystrici prichystali pre mladých jarný hokejbalový kemp

(Banská Bystrica, 6. marca 2020) – Počas jarných školských prázdnin mali deti v banskobystrickom Salezku možnosť aktívne využiť svoj voľný čas. Konkrétnou ponukou bol hokejbalový kemp. Deti sa bližšie zoznámili s týmto športom, osvojili či zlepšili si svoje herné zručnosti, zasúťažili si a zabavili sa.

Počas piatich dní sa pri jednotlivých hrách spoznávali a našli si nových kamarátov. Každý deň absolvovali tréningy, súťaže i voľnú hru. „Počasie nám poväčšine prialo, takže sme trénovali na vonkajšom hokejbalovom ihrisku. Keď boli podmienky nevyhovujúce, využili sme priestory telocvične na Magurskej ulici,“ priblížili organizátori. V závere kempu si deti domov odniesli malý darček a pozvanie pridať sa do miestneho hokejbalového tímu.

Zdroj: sbb.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.