V Novej Dubnici sa opäť lietalo

(Nová Dubnica, 26. októbra 2018) – Aj tento rok sa na lúke pri salaši nad Novou Dubnicou a Trenčianskymi Teplicami uskutočnila obľúbená šarkaniáda. V poslednú septembrovú nedeľu sa už tradične stretli desiatky rodín, detí, mladých aj dospelých, aby strávili spoločný čas púšťaním šarkanov.

V porovnaní s minulými rokmi, počasie bolo prívetivé a na oblohe ich lietalo okolo päťdesiat. Okrem iných aktivít prebiehala aj súťaž o najlepšieho kupovaného a doma-vyrobeného šarkana. Taktiež bola možnosť zahrať si spoločnú hru, zasúťažiť si na stanoviskách alebo opiecť si jedlo. "Bolo to veľmi príjemne strávené popoludnie s priateľmi a rodinou," podelila sa s dojmami jedna z animátoriek.

"Opäť ďakujeme bl. Zefirínovi Jiménesovi Mallovi, prvému blahoslavenému Rómovi, za vybavenie pekného počasia a tešíme sa na ďalší ročník tejto parádnej rodinnej akcie," odkazujú spokojní účastníci.

Informovala: Alena ČiernaFoto: Dominika Adamíková

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.