V Novej Dubnici sa školili noví animátori

(Nová Dubnica, 15. novembra 2018) – Sobota 20. októbra patrila v Novej Dubnici druhej časti FONAM (formácia nových animátorov), ktorá je súčasťou Strediskovej školy pre animátorov. Pätnásť nových animátorov sa doobeda stretlo, aby pod vedením saleziánov hovorili o vlastnostiach animátora a o animátorstve ako takom.

„Po prvej časti diskusie a aktivít, sme mali možnosť spoločne sláviť svätú omšu a po omši nás čakal obed, ktorý nám poctivo pripravil šéfkuchár salezián Fero. Po obede sme si zahrali hry ako pingpong a kalčeto, prípadne sme len odpočívali. Potom nasledovala ďalšia aktivita a diskusia a po nich už bolo treba len upratať a spraviť si spoločnú fotku. Verím, že každého z nás to posunulo o čosi vpred a tešíme sa na ďalšie pokračovanie,“ opísala formáciu jedna z animátoriek.

Informovala: Alenka ČiernaFoto: Marek Michalenko

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.