V Poprade si mladí zasúťažili v kalčete

(Poprad, 14. februára 2023) – V sobotu 11. februára hostilo popradské oratko Celoslovenský kalčetový turnaj. Uskutočnil sa už druhý rok po sebe a opäť prilákal dvojice z rôznych kútov Slovenska.

Mladí súťažili v štyroch kategóriách, do ktorých sa rozdelilo viac ako tridsať hráčov z piatich saleziánskych stredísk: Banská Bystrica, Bardejov, Košice – Kalvária, Michalovce a domáci Poprad. Nesúťažne prišli aj chlapci z košického Luníka IX. Zapojení súťažiaci súperili o najlepšie umiestnenie v turnaji, aj o prestížne putovné ceny.

„Víťazom blahoželáme, všetkých účastníkom ďakujeme za športový zápal a dobrú atmosféru turnaja. Ďakujeme aj animátorom za prípravu turnaja. Tešíme sa opäť o rok,“ odkazujú popradskí saleziáni.

Zdroj: salezianipoprad.sk

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.