Veľký hokejbalový turnaj v najnovšom Saleziánskom magazíne

(Bratislava, 7. decembra 2015) – Chlapci do 16 rokov zo saleziánskych stredísk z celého Slovenska sa pravidelne stretávajú v Košiciach, aby si raz ročne zmerali sily v hokejbale. Okrem dobre známych aktivít na chlapcov každý rok čaká prekvapenie, a to nie len v podobe víťaza putovného pohára turnaja. S kamerou sme zašli na Tri hôrky do Košíc a vychutnali sme si atmosféru športových zápasov v kruhu rodinnej saleziánskej atmosféry zblízka.

Občianske združenie Savio oslávilo desiaty rok svojho fungovania. Aké výzvy na saleziánskom misionárskom poli ho čakajú v nastávajúcom období sa dozviete v reportáži.

Ján Holubčík, mladý salezián kňaz, známy ako riaditeľ Festivalu Lumen a člen provinciálnej komunity sa predstaví v rubrike Svedectvo.

Premiéra už dnes o 18:00 na TV Noe a zajtra na TV Lux o 21:05.

 

 

red.

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.