Víťazom futbalového turnaja Veľká KAMA je Miletičova

(Trnava, 31. mája 2013) – Na Veľkej Kame v Trnave sa zúčastnilo 9 tímov zo západného Slovenska. Turnaj sa odohral v sobotu 25.5.2013. Začal sv. omšou v saleziánskom kostole na Kopánke. Nasledovalo zlosovanie do skupín. V skupine A boli tímy: Námestovo, Bratislava Miletičova, Bratislava Mamateyova, Šaštín a Žilina. Ďalej postúpili Bratislava Miletičova a Námestovo. V skupine B si zmerali sily: Banská Bystrica, Kaplná, Trnava a Dubnica nad Váhom. Postúpili Banská Bystrica a Kaplná.

V semifinále podľahla Banská Bystrica Námestovu 1:3 a Kaplná Bratislave Miletičovej. Vo finále napokon zvíťazila Bratislava Miletičova nad Námestovom 3:0, tretia skončila Banská Bystrica. Turnaj sa niesol v pokojnej atmosfére pod ochranou Panny Márie Pomocnice.

Informoval: Vladimír Plašek SDB

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.