Volejbalový turnaj ako poďakovanie

(Humenné, 3. januára 2013) – Každoročná akcia v podobe volejbalového turnaja "Beton´ s cup", ktorú organizujú mladí spolu so saleziánmi, sa konala aj tento rok. 

Turnaj začal už tradične svätou omšou u saleziánov, po ktorej nasledovali organizačné pokyny, oboznámenie sa s pravidlami i rozlosovanie tímov. Následne sa všetci presunuli do telocvične Gymnázia armádneho generála Ludvika Svobodu, kde sa spolu odohralo 32 zápasov. Prvotným cieľom podujatia bolo zorganizovať volejbalový turnaj ako poďakovanie sa ľuďom, ktorí sa venujú a podporujú saleziánske dielo v Humennom. 

Druhoradým cieľom turnaja bolo zmysluplne využiť voľný čas počas vianočných prázdnin a tak spojiť volejbalových fanúšikov. Turnaja sa zúčastnilo 12 tímov z Humenného i okolia. Svoju účasť potvrdili aj niektorí hráči, ktorí sa aktívne zúčastňujú amatérskej volejbalovej ligy. Tí majú počas prázdnin prestávku, a tak mohli tento čas využiť na zlepšenie techník hrania i vzájomných vzťahov.

2013_1_3_beton2.jpg

2013_1_3_beton.jpg

Informovala: Lenka Mikitová

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.