Vstupujeme do cieľovej rovinky. Posledné dni na predplatenie knihy Sen, ktorý trvá

(Bratislava, 24. novembra 2023) – Sen o knihe, ktorá mapuje sto rokov saleziánskej rehole na Slovensku, sme začali snívať pred necelým rokom. Vďaka množstvu šikovných rúk a odvážnych sŕdc sa prázdne stránky rýchlo zaplnili hlbokými príbehmi, historickými faktami aj krásnymi fotografiami. Od prvých slovenských saleziánov až po tých, ktorí mladým slúžia dnes – všetci sú súčasťou sna, ktorý opakovane dal Boh donovi Boscovi. A vďaka mnohým z vás máme pred sebou už len posledný míľnik.

Predplaťte si knihu SEN, KTORÝ TRVÁ už dnes. Získate tak jedinečného sprievodcu storočím slovenských saleziánov a my budeme môcť vďaka vašej podpore uhradiť aj zvyšné náklady spojené s jej vydaním. Knihu si môžete objednať TU.

Veľmi nám tiež pomôže, ak budete knihu zdieľať so svojimi priateľmi a známymi, ktorým by sa mohla páčiť. ĎAKUJEME, že ste nám pomohli premeniť sen na skutočnosť!

Každý váš dar investujeme do mladých

Saleziánske dielo je sieť saleziánskych stredísk, v ktorých denne tisíce ľudí trávi zmysluplný čas. Každý je vítaný. Váš pravidelný mesačný príspevok využijeme pre správny rozvoj vašich detí. Pomôže nám tiež rozvíjať športové, kultúrne, sociálne a duchovné aktivity pre mladých, rodičov a aj našich najstarších.